Get Adobe Flash player

Aloe Vera a výživové doplňky

V současné době máme obchody plné různých potravin, ale mnohé z nich obsahují chemii a postrádají jakoukoliv výživovou hodnotu pro člověka. Ovoce a zeleniny máme také plné obchody, ale bohužel vitamíny, minerály a jiné důležité látky už ani v ovoci a zelenině téměř nejsou a všeobecně hodnoty těchto důležitých látek klesají. Proto je nezbytně důležité používat doplňky výživy, ale v přírodní čisté podobě, bez chemie.

Výživové doplňky je nutné brát také kvůli prevenci zdraví. Uvědomme si, že každý z nás má odpovědnost za své zdraví, máme svůj život a svůj zdravotní stav pouze ve svých rukou. Takže pokud chceme být stále zdraví, je nutné se o své zdraví preventivně starat. Také je potřeba čistit naše tělo, a to pravidelně. Nestačí umývat naše tělo pouze zvenčí, je nutné proplachovat ho i zevnitř.

doplnky

Doplňky výživy jsou nutné i pro lidi, kteří mají oslabenou imunitu a pro malé děti, u kterých se imunita teprve vytváří. Dnešní menší děti velmi nutně potřebují čistou stravu bez chemických přísad, čistou vodu a doplňky výživy také v čisté podobě, bez chemie.

Seznamte se proto s jedinečnými produkty mezinárodní společnosti Forever, která je největším, nejstarším a nejkvalitnějším pěstitelem, zpracovatelem a distributorem produktů z Aloe Vera a dalších výživových doplňků. Forever působí v oblasti zdravého životního stylu již 38 let, má tedy spoustu zkušeností z této oblasti a je stále zárukou nejvyšší kvality, čistoty a je to vysoce etická, svobodná a bohatá společnost. Jejím cílem je to, aby lidé byli zdraví a bohatí a žili bohatým rodinným životem.

Aloe Vera je přímo zázračná bylina, která člověku nejvíce prospívá a je svým složením podobná tělu lidskému. Obsahuje vodu, minerály, vitamíny, enzymy, aminokyseliny, acemanan-látku, podporující imunitu a další látky v malinkatých  částečkách-to vše máme i v našem těle.

Forever zpracovává svoje nápoje unikátním patentem, nápoj je „živý“, je vyroben z živých listů Aloe Vera, ze kterých je odstraněna slupka a do tří hodin od sklizně listů je nápoj hotový, je stabilizovaný rostlinnými stabilizátory, bez použití chemie a naplněný do speciálních plastových lahví. Tímto způsobem jsou zachovány potřebné látky a vlastnosti Aloe Vera pro nás lidi.

Forever vyrábí také produkty na mazání těla. Jsou to produkty běžné denní hygieny a potom speciální krémy na narušenou nebo aknózní pleť. Pokožkou těla se člověk také čistí, a proto je velmi dobré používat i na kůži „čisté“ produkty bez chemie.

Forever vyrábí také výživové doplňky z bylin v tabletkách, včelí produkty-mateří kašičku, včelí pyl v tabletkách a skvělý med.

vceli

Novým produktem jsou esenciální oleje, které lze využít do aroma lampiček, difuzérů, lze je výborně používat při masážích a některé lze používat i vnitřně.

1440893229243FeaturedProd_EssentialOils

Tyto produkty jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, pro ženy, muže i děti.

www.foreverliving.com

 

Milady Horákové 28,

602 00, BrnoEva Natálie: 739 352 456 evarehakova.65@gmail.com


Simona (thajská masáž nohou): 775 858 361