Get Adobe Flash player

Poradenstvi osobního rozvoje

Před 17 lety jsem začala pracovat sama na sobě, nebyla jsem spokojená se svým životem a začala jsem hledat „cesty změny.“ Absolvovala jsem různé kurzy a semináře: Modrou alfu, Principy života, kurz cvičení Pěti Tibeťanů, kurz Kineziologie (One Brain), nakonec kurz Kraniosakrální terapie. Jako samouk používám Osho Zen Tarot a numerologii- jsou to skvělé a přesné diagnostické metody vedoucí k sebepoznání i k sebepřijetí.

Dnes vím jedno, je nutné přijmout a poznat sama sebe, mít otevřené srdce, být vděčným člověkem a brát život jednoduše a s humorem. Všechno se dá naučit a zvládnout. Poradím vám, jak na to. Využívám především kraniosakrální terapii a jako doplněk Tarot a numerologii. Mohu vám vypracovat i podrobný numerologický rozbor na základě data narození a také dělám rozbor jména a příjmení.

Numerologie je výborná metoda, vede k lepšímu poznání sebe, vede k lepšímu poznání a pochopení druhých lidí. Je to metoda, která odhalí vaše silné i slabé stránky, pomáhá při řešení partnerských potíží, při výběru vhodné školy u dětí, pomáhá i při řešení různých zdravotních potíží.

Osho Zen Tarot odhalí nitro každého z nás, je to „cesta do hloubky vaší duše“, řeší přítomný okamžik, ukáže jednoznačně, které životní principy máte v pořádku a na které je třeba se zaměřit. Je to výborný doplněk numerologie.

Milady Horákové 28,

602 00, BrnoEva Natálie: 739 352 456 evarehakova.65@gmail.com


Simona (thajská masáž nohou): 775 858 361